ANASAYFA HAKKIMIZDA GÖRÜŞLER BASINDA BİZ ALBÜM İLETİŞİM

 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ENİS YAVUZ YILDIRIM'IN

ADANA F TİPİ, E TİPİ VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMULARINI ZİYARETİ

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM 04.10.2015 tarihinde saat 11.55 te Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Adana Cumhuriyet Baş Savcılığı görevlerinde bulunmuş olan Cemal Sahir GÜRÇAY'ın vefatı dolayısı ile cenaze merasimine katılmak üzere Adana ilimize gelmiştir. Bu vesile ile Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ve Adana Açık Ceza İnfaz Kurumlarınada ziyarette bulunmuşlardır.

Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Ceza İnfaz Kurumu Ziyaretine Adana Cumhuriyet Başsavcımız Ali YELDAN, Adana Adli Yargı Komisyon Başkanı Ramazan YILMAZ, Bölge İdare Mahkemesi Başsavcısı Sabri BEYTORUN, Adana Başsavcı Vekilleri Cumali TÜLÜ ve Musa ÜNEL, Cezaevlerinden sorumlu Cumhuriyet Savcısı Necdet Yalçın ŞEN katılmış olup kuruma gelişlerinde Adana F Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Haydar ÇALIŞKAN, 2. Müdürler Hüsamettin Hasan KILIÇ, Nusret ÇELİK, İbrahim KÜÇÜKTAĞ, İdare Memuru Cemal KOÇAK ve kurum personeli tarafından karşılanmışlardır. Genel Müdürümüze kurumumuzla ilgili Kurum 1. Müdürü Haydar ÇALIŞKAN tarafından bilgilendirme sunumu yapılmış akabinde Ceza ve İnfaz Kurumu Mutfağı, Merkez Kontrol Birimi, Kantin ve Yemekhane birlikte gezilmiştir.

Ayrıca Adana E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda E Tipi, F Tipi ve Açık Ceza İnfaz kurumları personelinin katılımı ile toplantı düzenlenmiştir. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürümüz Sayın Enis Yavuz YILDIRIM görevli personellerle yaptığı toplantıda "Adaletin sadece Hakim ve Savcıların karaları ile sağlanmadığını, Kurumda çalışan en üst bürokrattan memura herkesin bu göreve katkı sunduğunu" belirtmişlerdir. Ayrıca Genel Müdürlüğümüzün beklentileri ve Vizyonu hakkında katılımcılar bilgilendirilmiştir. Ziyaretin ardından Cenaze merasimi ve Taziyeye katılamk üzere saat 14:20 de Kürkçüler Ceza İnfaz Kurumları Kampüsünden ayrılmışlardır.